0,00 Kč
0
 
 
 


Plánování svatby se Svatebním diářem Smart

3 největší důvody, proč je Svatební diář bestseller mezi nevěstami

1. Svatební přípravy jsou náročné a Vy potřebujete toho nejlepšího pomocníka, který ví, jak na to!

Je třeba vybrat řadu dodavatelů, nakoupit mnoho zboží, pozvat hromadu přátel a udělat z Vaší svatby ve všech směrech perfektní zážitek pro všechny Vaše hosty. Svatební diář se vejde do Vaší kabelky a máte jej vždy po ruce. Vede Vás od prvního kroku příprav po poslední "den D". Nepřeberné množství návodů a tipů pro plánování svatby především v České republice Vám zaručeně ulehčí přípravy na svatbu a budete se těšit na každý další krok, který musíte při plánování svatby zařídit.
 

2. Není to jen obyčejná kniha, ale rovnou 3 v 1.

Rozsáhlé informace o tom, jak zařídit svatbu v 16 kapitolách s obrázkovými záložkami pro rychlé vyhledání v jednotlivých oblastech příprav.
V každé kapitole je prostor pro Vaše kontakty, zápisky, kresbičky, nalepování obrázků a fotek.
3. část Svatebního diáře Smart tvoří individuální diář na 12 měsíců s dostatkem prostoru pro to, abyste měla možnost si po dobu plánování svatby zapisovat soukromé, pracovní i svatební aktivity. Individuální znamená, že nezáleží na měsíc ani roce. Začněte plánovat hned, třeba ještě dnes!
 

3. Prostě na památku a pro kamarádky

Při přípravách svatby budete se Svatebním diářem nerozlučná dvojka. Ideální svatební rádce, který Vás nebude donekonečna přesvědčovat o jeho pravdě. Nebudete se s ním hádat a nebude Vám do ničeho kecat. Prostě si jej zamilujete. Myslíte si, že Svatební diář po Vaší svatbě jednoduše vyhodíte? Tak to určitě ne. Věřte, že bude-li se vdávat třeba Vaše kamarádka, bude Vás uctívat jako profesionální svatební koordinátorku, která přesně ví, jak na to. Budete se opět cítit tak důležitá, jako při plánování Vaší svatby! Za ten pocit obdivu to také stojí.

Zeptejte se sama sebe, jakou svatbu chcete mít. Zní-li Vaše odpověď "skvělou", je na čase objednat si toho správného pomocníka.

 
Svatební diář Smart 
 Chci se dozvědět více
 
 

 
0
Měna
+420 776 060 327
 
© Svatební diář - Obchod, který Vám dělá radost