0,00 Kč
0
 
 

Bonus zdarma pro nevěsty

Bonus zdarma, který se do Svatebního diáře nevešel

     Vydání Svatebního diáře Smart mne stálo mnoho času, stresových situací i životních zvratů. Bylo to ale jedno z nejkrásnějších období v mém životě. Stihl jsem se stát 2x otcem a odešel po více jak 10 letech z manažerského postu, kde jsem měl v poslední době pochybnosti i o tom, zda tato práce má v životě nějaký smysl. Bylo to nakonec jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem v životě udělal.

     Konečně jsem našel, co mne v životě baví a mám obrovskou radost z toho, že mohu svobodně pracovat na něčem, co pomáhá i ostatním. Tento úžasný hnací motor bych přál opravdu každému člověku na Zemi. Patříte-li mezi takové, keré práce baví a naplňuje, pak mi dáte jistě za pravdu. Žene mne to stále dál. Stále více a více se věnuji podrobnému zkoumání všech témat okolo svatby, abyste měli možnost získat objektivní pohled na vše, co se kolem svateb děje.

     Jelikož už možná máte Svatební diář Smart i datum Vaší svatby, připravil jsem pro Vás tento bonusový materiál navíc. Do kabelky by se Vám v tištěné podobě rozhodně nevešel. Je toho ještě tolik zábavného, užitečného i důležitého! Proto Vám tyto bonusové materiály budu zasílat pravidelně v elektronické podobě tak, jak je to potřeba vzhledem k Vašemu datu svatby.

     Je to ode mne zcela zdarma, jako poděkování za to, že jste navšívili tuto stránku a chcete se plánováním Vaší svatby bavit!

Co získám s Bonusem zdarma?

     Odborné rady a informace od nejpovolanějších z povolaných, kde budeme řešit barvu Vaší svatby s doporučením výběru květinmateriály snubních prstenů, jejich výhody a také úskalí, nejlepší tipy na svatební menuzasedací pořádek u svatebního stolu, tipy na mini dárečky pro hosty a mnoho dalších zajímavých informací podaných zábavnou formou.

Svatba v kostele    Svatební doplňky    Výzdoba auta na svatbu
 


 
Získejte Bonus zdarma ještě dnes  
  /   /  ( dd / mm / yyyy )

Zábavné plánování svatby a Bonus zdarma do Vašeho e-mailu Vám přináší
Martin Pátek, autor Svatebního diáře Smart

Martin Pátek
 
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
0
Měna
+420 604 577 153
 
© Svatební diář - Váš obchod s personifikovanými výrobky
Certifikované obchodní podmínky dTest